Vážený zákazníku,

Všeobecné dodací podmínky pro eshop www.dobre-bydlo.cz jsou následující:

  1. Předmět dodávky: Naším cílem je poskytnout Vám co nejlepší služby a produkty. Proto prodáváme zboží popsané na našich stránkách, včetně technických specifikací a cen. Tyto informace jsou aktualizovány tak, aby odpovídaly aktuálnímu stavu našich zdrojů a nabídky.

  2. Objednávka: Naším cílem je usnadnit Vám objednávání našich produktů. Proto mohou být objednávky uskutečněny přes naše webové stránky nebo e-mailem. Potvrzení objednávky bude zasláno na uvedený e-mail tak, abyste měli jistotu, že objednávka byla přijata a že máte přehled o stavu vaší objednávky.

  3. Cena: Ceny našich produktů jsou uvedeny včetně daně z přidané hodnoty (DPH). Rádi bychom upozornili, že k celkové ceně budou připočteny i poplatky za dopravu a balné. Tyto poplatky budou zobrazeny při potvrzování objednávky.

  4. Platba: Chceme, aby byla platba jednoduchá a pohodlná. Proto Vám nabízíme dvě možnosti platby – bankovním převodem nebo pomocí platební brány na našich webových stránkách. Tyto možnosti platby jsou bezpečné a spolehlivé.

  5. Dodací lhůta: Naším cílem je dodat produkty v co nejkratší době. Proto u jednotlivých produktů uvádíme dodací lhůtu. Pokud není stanovena, budeme se snažit dodat produkty do 30 dnů od potvrzení objednávky. Rádi Vám poskytneme další informace o dodací lhůtě konkrétního produktu, pokud nás budete kontaktovat.

  6. Reklamace:  Chceme, abyste byli spokojeni s našimi produkty. Proto poskytujeme možnost reklamace v případě, že produkt není v souladu s objednávkou nebo má vady. Reklamaci je nutné uplatnit bezodkladně po jejím zjištění a nejpozději do 14 dnů od doručení zboží. Reklamaci můžete uplatnit e-mailem nebo písemně na naši adresu uvedenou na našich webových stránkách. Poté Vás budeme informovat o dalším postupu.

  1. Záruka: Naše produkty jsou nabízeny s platnou zárukou a technickou podporou. Záruční doba a podmínky jsou specifikovány u jednotlivých produktů na našich webových stránkách.

  2. Ochrana osobních údajů: Chceme, aby byly Vaše osobní údaje bezpečné. Proto se zavazujeme k dodržování všech relevantních zákonů o ochraně osobních údajů a k zabezpečení Vašich údajů pomocí odpovídajících technických opatření.

Děkujeme, že jste si vybrali náš eshop a těšíme se na spolupráci s Vámi.

S pozdravem, Tým Dobrého bydla.

 

Reklamace platby

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267