HAVLÍČKOVA 184

Obchod s dílnou v srdci

Ne nadarmo se říká, že učený z nebe nespadl.Vášeň pro tradice a ruční výrobu, dlouhá cesta studiem nejrůznějších materiálů a technik ve francouzském Rouenu pod vedením věhlasné Catherine Cannesant. Vše směrující k jednomu cíli. Vytvořit jedinečné místo plné inspirace, kvality a osobního přístupu. Vítejte v Dobrém Bydlu.

AUTORSKÝ ATELIÉR

Procházet se budovou Havlíčkové 184, ve které sídlí Dobré Bydlo, je jako zkoumat zákoutí řemeslných dílen celé České republiky na jednom místě.  Historická a kulturní  hodnota budovy se odráží ve vnitřním vybavení prodejny i ateliéru a kombinuje moderní trendy handmade produktů  s klasickou a tradiční výrobou. Kvalitní látky, dekorace, textil i vybavení včetně kompletně zařízené dílny pro kurzy šití pro veřejnost jsou jedinečným odrazem citlivého přístupu a empatického myšlení Lucie Voštové. Místo, kde se můžete dotknout každého kusu látky a přesvědčit se tak o jeho kvalitě a vzoru na vlastní oči.

DÍLNA

Není dílna, jako dílna. V té naší nejen, že vznikají výrobky na míru pro náročné zákazníky, ale i první ruční kousky vás, návštěvníků našich kurzů šití. Aktivně se zapojujeme do dění v naší milované Roudnici a snažíme se přispívat svým vhledem a unikátními kolekcemi do projektů jako je Zažij Roudnici jinak. Havlíčkova ulice je díky Dobrému Bydlu zase o kousek krásnější. 

prodejna

Dlouhá léta jsme zastávali názor, že kvalitu je potřeba si osahat. Nasát vůni bavlny, dřeva i svíček. Jedinečnou směsici aromat, která dohromady utvářejí tu správnou atmosféru Dobrého Bydla.  Názor jsme nezměnili a nezměníme. Spousta z vás však Bydlo zná a přesvědčila nás o důležitém kroku vpřed. Nově vzniklý e-shop je tak naším společným milníkem. Nahlédněte do něj a nechte se inspirovat i ve virtuální prodejně. Věříme, že budete mile překvapeni.